Terwijl ik het heel druk heb op het werk en weinig tijd meer vind voor deze weblog, probeert Doppie af te vallen. Oh fout. Ik bedoel: probeer ik Doppie af te laten vallen...
Link ophalen
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Andere apps
Reacties
Anoniem zei…
ACH GUT.......
Doppie kijkt er wel super zielig bij!
Hoe kan je dit nu weerstaan!!!
Weinig of niet eten is ook slecht hoor.
groetjes, Hennie
Anoniem zei…
Dag Marie,
Zucht. Van poezen met overgewicht,daar weet ik alles van. 'Weldoorvoed' zei de dierenarts, een prachtig eufemisme dat mijn schuldgevoel wat vermindert. Behalve Pluk lijden ze er allemaal aan, torsen kilo's extra poes met zich mee. Weliswaar meer poes om te knuffelen, maar toch. Bolke spant de kroon, ik zal hem niet in verlegenheid brengen door je te zeggen hoeveel extra. Ik ben benieuwd hoe je Doppie laat afvallen, lijkt me een hele opgave met zoveel andere poezebeesten erbij. Heel veel succes! Groet, Verone
Anoniem zei…
hahahahaha, och erm, dat hoofd van Doppie!!! Ik moet er ernstig om lachen, sorry Dop! Hier is Max de eeuwige lijner, soms lukt het me en soms niet. Succes hoor!
Anoniem zei…
LOL doppie weet toch wel heul zielig te kijken.
voor de lijners onder de katten, voor de katten die teveel kilo's meetorsen: rauw voer.
Maar ja, ik geloof dat ik niet anders kan roepen dan RAAAUUWWWW
Sterkte allemaal met het lijnen...
Enne Marie-A kennende zal ze Doppie niet niet-voeren ;-) We weten immers allemaal dat een kat elke dag MOET eten.
Als alles loopt zoals gehoopt, verwachten we eind februari kittens. De aanstaande ouders zijn Kalle (Dragonlance's Elvis) en Doortje (Do-re-me Fra Jegere Drøm). Ondanks dat Doortje geen makkelijk te dekken poes is en Kalle nog geen dekervaring had, lijkt hun samenzijn succesvol te zijn geweest. En zo zie je dat als fokker: Normaal gesproken zijn de tepels van een poes klein, slap en bleek. Na een week of 3 na de dekking beginnen de tepels voller te worden, steviger en roze gekleurd. Het haar rond de tepels gaat ook wat wijken, zodat de kittens ze later goed kunnen vinden. En zoals te zien op deze foto: dat alles is bij Doortje het geval! Nieuwsgierig naar de te verwachten kittenkleurtjes? Lees meer op onze website: https://www.noorseboskatten.net/kittens/nest25/
Gisteren was ik met Tic Tac van de Moeshoek (3 jaar, tweede test), Bintje van de Moeshoek (3 jaar, eerste test) en Dragonlance's Elvis (Kalle ,1 jaar, eerste test) voor de echo op hart en nieren door Niek Beijerink. Gastvrij ontvangen bij Drea Roel Nostri Coons thuis, die deze sessie voor een 26-tal katten mogelijk maakte Ik vind het toch altijd weer spannend, maar de spanning was voor niets want de uitslagen van alle drie keurig. Niek is PawPeds geregistreerd dus de resultaten van de HCM scans zullen t.z.t. in PawPeds worden toegevoegd. En zoals gewoonlijk zijn ook de scans van de certificaten op mijn website op te vragen.
Dit weekend is Lily vom Haselgraben hier komen wonen. Na een dagje wennen is ze inmiddels goed ingeburgerd en wat daar bij hoort: haar eerste 'moes' was vandaag al een feit. Vers vlees moet ze niets van hebben, maar muizen smaken haar goed!
Reacties
Doppie kijkt er wel super zielig bij!
Hoe kan je dit nu weerstaan!!!
Weinig of niet eten is ook slecht hoor.
groetjes,
Hennie
Zucht. Van poezen met overgewicht,daar weet ik alles van. 'Weldoorvoed' zei de dierenarts, een prachtig eufemisme dat mijn schuldgevoel wat vermindert. Behalve Pluk lijden ze er allemaal aan, torsen kilo's extra poes met zich mee. Weliswaar meer poes om te knuffelen, maar toch. Bolke spant de kroon, ik zal hem niet in verlegenheid brengen door je te zeggen hoeveel extra. Ik ben benieuwd hoe je Doppie laat afvallen, lijkt me een hele opgave met zoveel andere poezebeesten erbij. Heel veel succes!
Groet, Verone
Ik moet er ernstig om lachen, sorry Dop!
Hier is Max de eeuwige lijner, soms lukt het me en soms niet.
Succes hoor!
voor de lijners onder de katten, voor de katten die teveel kilo's meetorsen: rauw voer.
Maar ja, ik geloof dat ik niet anders kan roepen dan RAAAUUWWWW
Sterkte allemaal met het lijnen...
Enne Marie-A kennende zal ze Doppie niet niet-voeren ;-) We weten immers allemaal dat een kat elke dag MOET eten.